Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів №4

НАША ШКОЛА
це особливе освітнє середовище, яке сприяє розкриттю талантів
НАША ШКОЛА
це місце де починається шлях до відкриттів, звершень та перемог
НАША ШКОЛА
це дружній колектив однодумців, готовий до співпраці


Наша гордість

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

  Майстром витинанки називають  ученицю 8 класу нашої школи  Аню Тимко, виставка якої урочисто відкрилася 12 квітня  в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею імені І. Спаського. Завідуюча відділом Наталія Тира разом з відвідувачами помандрували історією виникнення витинанки. 

Юну майстриню привітали однокласники, класний керівник, учителі, а також народні майстри Ніжинщини. Вони відзначили майстерність Ані, філігранність її робіт. Спеціаліст управління культури Олександра Сімкіна порівняла її роботи з сюжетом про всесвітньовідомого Гаррі Потера.

 

Привітав із першою виставкою Аню й директор БДЮ Валерій Примаченко . Слова подяки звучали й на адресу  Юлії Хоменко, у класі якої вона навчається.

Святковий настрій на відкритті дарували вихованці школи мистецтв Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької.

Юна майстриня подякувала своїм наставникам і запевнила, що її виставка лише перша, але далеко не остання.

Нещодавно Тимко Анна представляла Ніжин на XXIII Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Дню Землі, який відбувся в місті Кропивницькому.  Вона стала переможцем заочного туру та отримала диплом ІІІ ступеню очного туру в номінації «Образотворче мистецтво», а на XVI обласному конкурсі-виставці «Портрет. Образ людини в професійній діяльності» посіла ІІІ місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Ми пишаємося тобою, Анечко, і бажаємо натхнення, успіхів, творчих злетів та здійснення мрій у житті. 

вгору